loader

Hlavní

Objektivy

Alergické léky Nasalysis LTD Alergiz přírodní nosní práškový sprej - recenze

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Všechny formy propuštění

Proč rezervovat alergické léky prostřednictvím Uteky?

Stáhněte si naši aplikaci na
Google Play a App Store

Alergické léky

Objednejte si alergické pilulky

Gorzdrav je řetězec lékáren v Moskevské, Petrohradské a Moskevské a Leningradské oblasti. Pravidelně pořádáme ziskové propagační akce a nabízíme velké slevy, abychom spotřebitelům poskytli vysoce kvalitní pilulky na alergie..

Díky funkčnosti webu si můžete potřebné léky objednat z domova a vyzvednout si je ve vhodnou dobu ve vybrané lékárně. K tomu musíte sdělit zaměstnanci lékárny číslo objednávky a zaplatit v hotovosti nebo kreditní kartou.

Před objednáním antihistaminik byste si měli pečlivě prostudovat pokyny - jsou k dispozici na webových stránkách portálu.

Užívání antihistaminik

Alergie je zvýšená citlivost lidského těla na určité látky [1]. Vyvíjí se s přímým kontaktem s pokožkou, sliznicemi, dýchacími cestami s provokujícím faktorem a projevuje se:

  • otok;
  • svědicí pokožka;
  • vyrážky;
  • slzení, nesnášenlivost k jasnému světlu;
  • dušnost.

Cesty průniku alergenu do těla jsou různé. Může se dostat do nosu při dýchání a usadit se na kůži. V případě potravinových alergií pronikněte jídlem a pitím. [2]

Léčba alergií antihistaminiky a hormonálními léky je vždy samozřejmostí. Nejčastěji by měla být antihistaminika užívána po určitou dobu i po vymizení příznaků.

Antialergické tablety prezentované v lékárnách Gorzdrav vyrábějí známé společnosti. Nezpůsobují ospalost, mohou je používat řidiči, osoby, jejichž profesionální činnosti vyžadují vyrovnanost, vysokou koncentraci pozornosti.

Uvolněte formuláře

Alergické léky mají různé formy. Mohou být použity orálně nebo lokálně - nakapané do nosu, očí, aplikovány na pokožku. Seznam forem uvolňování zahrnuje také řešení pro intramuskulární a intravenózní podání..

Na webu Gorzdrav můžete nakupovat z alergií:

  • oční a nosní kapky;
  • spreje;
  • pilulky;
  • sirupy;
  • suspenze;
  • kapsle a další.

Pro koho

Alergie se mohou vyvinout u dospělých i dětí. Při výběru antialergických léků byste se měli podívat na to, pro jaký věk jsou určeny. Na našich webových stránkách můžete nakupovat finanční prostředky určené:

  • děti;
  • muži;
  • ženy.

Kontraindikace

Moderní antihistaminika mají mírný sedativní účinek a seznam kontraindikací pro jejich užívání je obvykle malý. Výrobci nejčastěji označují, že jejich léky na alergie nelze použít pro:

  • závažné jaterní patologie;
  • glaukom;
  • epilepsie;
  • zpoždění močení;
  • benigní hyperplazie prostaty.

Z bezpečnostních důvodů si před použitím zakoupeného léku musíte pečlivě prostudovat pokyny..

Certifikáty

Některé certifikáty zboží uvedené v našem katalogu.

PŘED POUŽITÍM PŘÍPRAVEK SI PROSÍM PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ NEBO KONZULTUJTE SE SPECIALISTEM.

  1. [1] Kolkhir P. V. „Alergologie-imunologie založená na důkazech“. M., „Praktická medicína“, 2010, 528 s..
  2. [2] „Klinické pokyny. Alergologie "vyd. R. M. Khaitova, N. I. Ilyina. M.: „GEOTAR-Media“, 2006, 240 s..

Alergodil

Alergodil 0,05% 6ml oční kapky

Meda Pharma GmbH & Co.KG (Itálie) Příprava: Allergodil

K dispozici v 255
lékárny

Ceny v 255 lékárnách

Alergodil 0,14 mg / dávka 10 ml nosní sprej

Meda Pharma GmbH & Co.KG (Německo) Příprava: Allergodil

K dispozici v 327
lékárny

Ceny ve 327 lékárnách

Analogy z kategorie Antihistaminika (antialergika)

Ketotifen 0,2 mg / ml 100 ml sirupu

Sopharma AO (Bulharsko) Příprava: Ketotifen

Ano za 102
lékárny

Ceny ve 102 lékárnách

Diazolin 100mg 10 ks. dražé

K dispozici v 1
lékárna

Ceny v 1 lékárně

Zyrtec 10mg 7 ks. potahované tablety

YUSB Pharma S.A. (Švýcarsko) Příprava: Zyrtec

Ano za 150
lékárny

Ceny ve 150 lékárnách

Chlorid vápenatý 10% 10 ml 10 ks. injekce

K dispozici v 11
lékárny

Ceny v 11 lékárnách

Claritin 10mg 10 ks. prášky

Schering-Plough (Belgie) Příprava: Claritin

K dispozici v 316
lékárny

Ceny v 316 lékárnách

Analogy z kategorie Léčivé přípravky a doplňky stravy

Levocetirizin-teva 5 mg 10 ks. potahované tablety

K dispozici na 34
lékárny

Ceny ve 34 lékárnách

Vizin Alerji 0,05% oční kapky 4 ml

Johnson & Johnson (Itálie) Léky: Visine Alergi

K dispozici v 189
lékárny

Ceny ve 189 lékárnách

Alergie na Tizin 50 μg / dávka 10 ml nosního spreje dávkovaného

Johnson & Johnson (Belgie) Příprava: Alergie na tizin

K dispozici v 300
lékárny

Ceny ve 300 lékárnách

Desal 5mg 10 ks. potahované tablety

Teva (Island) Droga: Desal

K dispozici v 296
lékárny

Ceny ve 296 lékárnách

Budoster 100mkg / dávka 10ml nosní dávkovaný sprej

Sentiss Pharma Pvt. Ltd (Itálie) Příprava: Budoster

Ano v 10
lékárny

Ceny v 10 lékárnách

Návod k použití Allergodil

Složení a forma uvolnění

Oční kapky - 1 ml

  • účinná látka: azelastin hydrochlorid - 0,5 mg
  • pomocné látky: hydroxypropylmethylcelulóza (hypromelóza) - 10 mg; edetát disodný - 5 mg; benzalkoniumchlorid - 1,25 mg; sorbitol 70% - 666,66 mg; hydroxid sodný - do pH 6; voda na injekci - až 10 ml

Dávkovaný nosní sprej - 1 fl..

  • účinná látka: azelastin hydrochlorid - 0,01 g
  • pomocné látky: hypromelóza - 0,01 g; dihydrát edetanu disodného - 0,005 g; bezvodá kyselina citrónová - 0,00438 g; dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného - 0,0648 g; chlorid sodný - 0,0687 g; čištěná voda - až 10 ml

Oční kapky, 0,05%. 6 nebo 10 ml roztoku v injekční lahvičce z průsvitného HDPE s LDPE kapátkem s bílým HDPE víčkem. 1 lahvička. v lepenkové krabici.

Dávkovaný nosní sprej, 0,14 mg / dávka. 10 ml roztoku v lahvičce z hnědého skla se šroubovacím dávkovačem spreje. 1 lahvička. v lepenkové krabici.

Popis lékové formy

Dávkovaný nosní sprej ve formě čirého, bezbarvého nebo téměř bezbarvého roztoku.

farmaceutický účinek

Blokátor histaminových H1 receptorů, derivát ftalazinonu. Má silný a dlouhodobý protialergický účinek. Při nitroočním podání se projevují další protizánětlivé a membránově stabilizující účinky: azelastin inhibuje syntézu a uvolňování mediátorů časné a pozdní fáze alergických reakcí (včetně leukotrienu, histaminu, faktoru aktivujícího trombocyty a serotoninu, snižuje počet buněk molekulární adheze a eosinofilů).

Nebyl zjištěn žádný klinicky významný účinek na QT interval ani při dlouhodobém užívání azelastinu ve vysokých dávkách.

Farmakokinetika

Další farmakokinetické údaje studované po perorálním podání.

Vazba na krevní bílkoviny - 80-90%.

Metabolizuje se v játrech oxidací za účasti systému cytochromu P450 s tvorbou aktivního metabolitu desmethylazelastinu.

Vylučuje se hlavně ledvinami ve formě neaktivních metabolitů. T1 / 2 azelastinu - asi 20 hodin, jeho aktivního metabolitu desmethylazelastinu - asi 45 hodin.

Indikace pro použití alergenilu

  • léčba sezónní a celoroční alergické rýmy (včetně senné rýmy) a rhinokonjunktivitidy;
  • léčba příznaků vazomotorické (celoroční nealergické) rýmy, jako je ucpaný nos, výtok z nosu, kýchání, postnasální syndrom.

Alergodil vedlejší účinky

Alergické reakce: velmi zřídka - vyrážka, svědění, kopřivka.

Systémové reakce: velmi zřídka - slabost, závratě (mohou být způsobeny samotným onemocněním).

Nesprávné podání s hlavou nakloněnou dozadu může mít za následek hořkou chuť v ústech, která ve vzácných případech může způsobit nevolnost.

Dávkování alergenilů

Oční kapky, intraconjunctival.

Sezónní alergická konjunktivitida: při absenci dalších doporučení lékaře pro dospělé a děti od 4 let - 1 kapka do každého oka 2krát denně (ráno a večer). V případě potřeby - 1 kapka do každého oka až 4krát denně.

V případě podezření na expozici alergenu se lék užívá profylakticky..

Nesezónní (celoroční) alergická konjunktivitida: při absenci dalších doporučení lékaře, dospělí a děti do 12 let - 1 kapka do každého oka 2krát denně (ráno a večer). V případě potřeby - 1 kapka do každého oka až 4krát denně.

Dávkovaný nosní sprej, intranazální.

Alergická rýma a rinokonjunktivitida: při absenci dalších doporučení pro dospělé a děti od 6 let - 1 dávka (140 μg / 0,14 ml) v každé nosní pasáži dvakrát denně (ráno a večer). V případě potřeby dospělí a děti starší 12 let - 2 dávky (280 mcg / 0,28 ml) v každé nosní pasáži dvakrát denně (ráno a večer).

Alergodil se používá, dokud příznaky neustanou, a je vhodný k dlouhodobému užívání, ale ne déle než 6 měsíců nepřetržité léčby.

Vasomotorická rýma: dospělí a děti starší 12 let - 2 dávky (280 μg / 0,28 ml) v každé nosní pasáži dvakrát denně (ráno a večer).

Alergodil se používá, dokud příznaky nezmizí, a je vhodný pro dlouhodobé užívání, ale ne déle než 8 týdnů nepřetržité léčby.

  1. Státní registr léčivých přípravků;
  2. Anatomická terapeutická chemická klasifikace (ATX);
  3. Nozologická klasifikace (ICD-10);
  4. Oficiální pokyny výrobce.

Alergodilové certifikáty

Ceny Allergodilu v lékárnách v Moskvě

Forma vydání: Alergodil 0,05% 6ml oční kapky

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
Avicenna PharmaSovkhoznaya st., 2024 hodin denně439,00 rub.
ASNAUralskaya st., 1Po-Ne: 09: 00-21: 00416,00 rub.
AVICENNA PHARMA č. 10Vokzalnaya st., 2724 hodin denně449,00 rub.
Avicenna PharmaPetrovsko-Razumovský proezd, 24, budova 224 hodin denně449,00 rub.
BIORITMUSLevoberezhnaya st., 4, budova 11Po-Ne: 09: 00-21: 00450,00 rub.
BIORITMUSSolnechnogorskaya st., 15, budova 1Po-Ne: 09: 00-21: 00450,00 rub.
MIZARMkr. 6., d.29Po-Ne: 09: 00-21: 00451,00 rub.
ASNAMitinskaya St., 36Po-St: 08: 00-22: 00
Čt-Čt: 08: 22-22: 00
Pá-Ne: 08: 00-22: 00
413,04 RUB.
MIZARKashirskoe sh, 57, budova 2Po-Ne: 09: 00-21: 00414,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Forma uvolňování: Alergodil 0,14 mg / dávka 10 ml nosní sprej

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
Avicenna PharmaPetrovsko-Razumovský proezd, 24, budova 224 hodin denně539,00 rub.
BIORITMUSLevoberezhnaya st., 4, budova 11Po-Ne: 09: 00-21: 00533,00 rub.
MIZARMkr. 6., d.29Po-Ne: 09: 00-21: 00543,00 rub.
ASNAMitinskaya St., 36Po-St: 08: 00-22: 00
Čt-Čt: 08: 22-22: 00
Pá-Ne: 08: 00-22: 00
502,52 rub.
Avicenna PharmaYeniseyskaya st., 524 hodin denně529,00 rub.
Avicenna PharmaIzmailovskoe sh, 1324 hodin denně529,50 rub.
Avicenna PharmaKrasnobogatyrskaya st., 7924 hodin denně539,00 rub.
Avicenna PharmaVokzalnaya st., 2124 hodin denně539,00 rub.
DLOUHOVĚKOSTKirov St., 89Po-Ne: 09: 00-21: 00540,00 rub.
Avicenna PharmaPervomaiskaya Lower ulice, d.77Po-Ne: 00: 00-00: 00549,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Kočka mé dcery žije v bytě a já jsem alergický na kočky, ale nemohu přijít na svá vnoučata, tak jsem našel cestu ven z této situace - před příchodem k nim jsem jim kapal alergické kapky do očí, aby (oči) nesvěděly neopuchl. Pomáhají velmi dobře, takže jsem se u nich zastavil a nebudu je měnit, kromě toho jsou alergičtí a zvlhčují v doplňcích a jejich účinek je dostatečný na celý den, což je velmi výhodné - není třeba znovu kapat kapky.

Antihistaminika (antialergické) léky

  • Všechny lékárny
  • Oblíbený

Nasonex 50mkg / dávka 120dávkový nosní dávkovaný sprej

Schering-Plough (Belgie) Příprava: Nasonex

K dispozici v 418
lékárny

Ceny ve 418 lékárnách

Zodak 10 mg / ml 20 ml perorální kapky

Sanofi (Německo) Příprava: Zodak

K dispozici v 421
lékárna

Ceny na 421 lékárnách

Avamis 27,5 mikrogramů / dávka 120 dávek nosní sprej Glaxo Operations UK Limited

GlaxoSmithKline Trading JSC (UK) Příprava: Avamis

K dispozici v 414
lékárny

Ceny ve 414 lékárnách

Suprastin 25mg 20 ks. prášky

Egis Pharmaceutical Plant (Maďarsko) Droga: Suprastin

K dispozici v 409
lékárny

Ceny ve 409 lékárnách

Zyrtec 10mg / ml 10ml perorální kapky

YUSB Pharma S.A. (Itálie) Příprava: Zyrtec

K dispozici v 404
lékárny

Ceny ve 404 lékárnách

Kapky orální alergie Fenistil, 0,1%, 20 ml

GlaxoSmithKline Trading JSC (Švýcarsko) Příprava: Fenistil

K dispozici v 403
lékárny

Ceny ve 403 lékárnách

Suprastin 20mg / ml 1ml 5 ks. roztok pro intravenózní a intramuskulární podání

Egis Pharmaceutical Plant (Maďarsko) Droga: Suprastin

K dispozici v 403
lékárny

Ceny ve 403 lékárnách

Zodak 10mg 30 ks. potahované tablety

Zentiva (Česká republika) Příprava: Zodak

K dispozici v 405
lékárny

Ceny ve 405 lékárnách

Tavegil antialergikum, tablety, 1 mg, 20 ks

GlaxoSmithKline Trading JSC (Itálie) Drug: Tavegil

K dispozici v 402
lékárny

Ceny ve 402 lékárnách

Zodak 10mg 10 ks. potahované tablety

Zentiva (Česká republika) Příprava: Zodak

K dispozici v 392
lékárny

Ceny v 392 lékárnách

Cetrin 10mg 20 ks. potahované tablety

Dr. Reddys Laboratories Ltd. (Indie) Příprava: Cetrin

K dispozici v 392
lékárny

Ceny v 392 lékárnách

Dezrinit 50mkg / dávka 140 dávek (18g) nosního dávkovaného spreje

Teva (Česká republika) Příprava: Dezrinit

K dispozici v 373
lékárny

Ceny ve 373 lékárnách

Flixonase pro alergickou rýmu, nosní sprej, 50 mcg / dávka, 60 dávek

GlaxoSmithKline Trading JSC (Španělsko) Droga: Flixonase

K dispozici v 359
lékárny

Ceny v 359 lékárnách

Nixar 20mg 10 ks. prášky

Berlin Chemi (Španělsko) Příprava: Nixar

K dispozici v 357
lékárny

Ceny v 357 lékárnách

Cetrin 10mg 30 ks. potahované tablety

Dr. Reddys Laboratories Ltd. (Indie) Příprava: Cetrin

K dispozici v 352
lékárny

Ceny v 352 lékárnách

Opatanol 0,1% 5ml oční kapky

Novartis Pharma AG (Belgie) Příprava: Opatanol

K dispozici v 346
lékárny

Ceny ve 346 lékárnách

Lekrolin 20mg 10ml oční kapky

Santen AO (Finsko) Příprava: Lekrolin

K dispozici v 345
lékárny

Ceny ve 345 lékárnách

Visallergol 0,2% 2,5 ml oční kapky

Sentiss Pharma Pvt. Ltd (Indie) Příprava: Visallergol

K dispozici v 341
lékárna

Ceny ve 341 lékárnách

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Pět
  • .
  • čtrnáct
Zobrazit více produktů

Antialergické léky jsou určeny k léčbě příznaků alergie. Obsahují látky, které jsou odpovědné za kompetitivní blokování histaminových receptorů v těle, a tím potlačují negativní účinky této organické sloučeniny..

Jak fungují moderní antialergické léky

Když lidské tělo přijde do kontaktu s alergenem, hladina histaminu prudce stoupne. Pak začne mít negativní dopad na:

  • dýchací cesty - nosní sliznice bobtná, dýchání je obtížné, vyvíjí se bronchiální křeč, dochází k přetrvávající rýmě;
  • kůže - objeví se výrazné svědění, kožní vyrážky, kopřivka, olupování kůže;
  • žaludek a střeva - objevuje se střevní kolika, nevolnost, průjem;
  • kardiovaskulární systém - zvyšuje se vaskulární permeabilita, klesá srdeční frekvence, dochází ke skokům v krevním tlaku.

Alergické léky se těmto nebezpečným účinkům vyhýbají a rychle normalizují stav člověka. Musíte je pít přísně podle pokynů..

Nakupujte antihistaminika v internetovém obchodě ASNA

Široká škála levných léků určených k prevenci a léčbě alergií je uvedena na webových stránkách internetového obchodu ASNA. Naše katalogy obsahují levné antialergenní léky vyrobené v Maďarsku, Vietnamu, Rakousku, Bulharsku, Velké Británii atd..

Pohodlná navigace na webu vám umožňuje zjistit ceny antihistaminik v různých lékárnách v Moskvě a požádat o jejich dodání do konkrétní lékárny. Zadejte objednávku, aniž byste opustili domov, a vyzvedněte si ji ve vybrané lékárně. Specialisté ASNA se ujistí, že lék je k dispozici v době vaší návštěvy..

Výběr antihistaminik

Při objednávání léku na alergii dávejte pozor na takové nuance, jako jsou:

  • věk, ve kterém lze lék použít (dítě, teenager, dospělý);
  • forma uvolňování (kapky, tablety, kapsle, krém, mast, roztok);
  • způsob podání do těla (externě, orálně, injekčně, instilací do očí nebo nosu);
  • země původu a výrobní společnost.

Pokud máte v době výběru vhodného léku nějaké dotazy, můžete se poradit se specialisty ASNA. Pamatujte však, že pouze alergik může předepisovat léky na alergie během osobní konzultace..

Analogy drahých léků na alergie

Vědci stále bojují s příčinami alergií. Vědci z Austrálie identifikovali souvislost mezi potravinovými alergiemi a nedostatkem vitaminu D a jejich kolegové z Anglie tvrdí, že je na vině „sterilita“ - je lepší zavést dítě do nové potraviny co nejdříve, aby si ji tělo v budoucnu nepomýlilo s alergenem, například s arašídovým máslem.

Alergie bohužel nelze vyléčit, ale můžete bojovat proti příznakům, které se objevují v důsledku „zapnutí“ histaminu. Tato látka je účinná a způsobuje známé alergické reakce: kašel, rýmu a svědění.

Lékárníci rozdělují alergické tablety na dvě generace, přičemž berou v úvahu dobu působení, účinnost a účinek na centrální nervový systém. Glukokortikosteroidy se izolují samostatně - finanční prostředky této skupiny se obvykle vyrábějí ve formě gelů, mastí a krémů.

„Třetí generace“ tablet na alergii je stále vyhrazena zásadně novým lékům, jejichž působení se bude lišit od tablet druhé generace. Ruská asociace alergiků ve svých klinických pokynech také nezmiňuje žádné generace, s výjimkou první a druhé.

Z každé skupiny jsme si vzali nejoblíbenější pilulky na alergie a vybrali levné protějšky. Přínos považujeme za v obchodě: porovnáváme ceny za hmotnost účinné látky.

Pozornost! Pokud lékař předepsal lék, zkontrolujte možnost jeho nahrazení jiným, ale se stejným složením. Možná kromě hlavní účinné látky hrají roli i pomocné látky: v náhražce mohou být nekompatibilní s jinými užívanými léky.

Analogy nebo synonyma?

V hovorové řeči lidé nazývají léky od různých výrobců analogicky, ale se stejnou účinnou látkou. Lékárníci a farmakologové namítají: analogy jsou léky s různými účinnými látkami, ale používané k léčbě stejných onemocnění. A léky od různých výrobců se stejnou účinnou látkou jsou synonyma.

V tomto článku používáme slovo „analog“ v obecném smyslu - jako lék se stejnou látkou, ale levnější. Lékárníci a farmakologové, odpusťte nám.

Antihistaminika první generace

Alergické pilulky první generace způsobují ospalost ovlivněním centrálního nervového systému. Jednají však okamžitě - to je důležité, když se alergická reakce vyvíjí rychle.

Suprastin

Jeden z nejlevnějších a nejúčinnějších léků na alergie. Suprastin působí po dobu 4-6 hodin, ale dlouhodobé užívání způsobuje toleranci k léku - to znamená, že v průběhu času může být při stejné dávce méně efektivní.

Léčivou látkou v tabletách Suprastinu je chloropyramin.

Alergické pilulky

Podle ruského ministerstva zdravotnictví dnes polovina populace naší země trpí nějakou formou alergie..

Alergické pilulky, jejichž seznam najdete na našich webových stránkách, proto patří do kategorie nejprodávanějších léků..

  • NAZAVAL PLUS 500MG. 200DÁVKOVÝ SPREJ NAZAL.

Alergické léky

Dnes jsou na farmaceutickém trhu tři generace alergických léků. Většina z nich představuje pilulky.

Léky 1. generace.

Prostředky patřící do této skupiny jsou používány po dlouhou dobu, mechanismus jejich působení je dobře prostudován, ale spolu s mnoha výhodami mají také určité negativní vlastnosti..

Nejběžnějšími léky v této skupině jsou:

  • Suprastin.
  • Tavegile.
  • Diazolin.
  • Clemastine.
  • Fenkarol.
  • Difenhydramin.

Cena léků pro skupinu alergií 1 je nízká. Účinek těchto tablet není delší než 8 hodin a jsou zde vedlejší účinky.

Léky 2. generace.

Jedná se o modernější nové léky na alergie, které překonávají předchozí léky v oblasti účinnosti a bezpečnosti. Tablety nezpůsobují ospalost, jedna tableta účinkuje 24 hodin.

Nejoblíbenější tablety:

  • Claritin
  • Loratadin
  • Fenistil
  • Semprex
  • Trexil
  • Histalong

Léky 3. generace.

Tato skupina léků, která se vyznačuje maximální účinností a absencí vedlejších účinků, zahrnuje:

  • Telfast
  • Eriusi
  • Zyrtec
  • Cetrin
  • Cyterizin
  • Ksizal

Tablety v této části nemají negativní vliv na kardiovaskulární nebo nervový systém, nezpůsobují závislost.

Jiné léky na alergie

Kromě výše uvedených prostředků si v naší lékárně můžete koupit homeopatická a hormonální antihistaminika.

Tyto léky jsou dostupné v různých formách.

Hormonální agenti jsou:

  • Interní tablety.
  • Spreje.
  • Inhalátory.
  • Oční kapky.

Naše „Duty Pharmacy“ nabízí široký výběr silných léků na alergie od známých zahraničních a domácích výrobců.

Alergické léky nakupují v Moskvě a Petrohradu

Sekce

Filtr

Část se vyplňuje

Objednejte si léky na alergie.

Le-Pharm je řetězec lékáren v Moskvě a Petrohradu. Pravidelně pořádáme atraktivní propagační akce a nabízíme výrazné slevy, abychom spotřebitelům zpřístupnili léky na alergie..

Pomocí našich webových stránek si můžete objednat potřebné antialergické léky, aniž byste opustili svůj domov, a vyzvednout si je ve vhodnou dobu ve vybrané lékárně. K tomu musíte sdělit zaměstnanci lékárny číslo objednávky a zaplatit v hotovosti nebo kreditní kartou.

Alergie je zvýšená citlivost lidského těla na určité látky. Často se projevuje jako edém, svědění kůže, vyrážky, slzení, potíže s dýcháním.

Léčba alergií antihistaminiky je obvykle samozřejmostí. Nejčastěji by měly být antihistaminika užívána po určitou dobu, a to i po vymizení příznaků. Před objednáním antihistaminik si pečlivě přečtěte pokyny.

Na webových stránkách lékárny "Le-Farm.ru" si můžete koupit následující léky za dostupnou cenu pro alergie: oční a nosní kapky, adsorbenty, spreje, tablety, sirupy, suspenze, tobolky a jiné formy léků.

Alergické léky nelze často použít na závažné jaterní patologie, glaukom, epilepsii, retenci moči, benigní hyperplazii prostaty. Alergické léky mají obvykle mírný sedativní účinek a seznam kontraindikací pro jejich užívání je obvykle malý.Z bezpečnostních důvodů byste si před použitím zakoupeného léku měli pečlivě prostudovat přiložené pokyny..

Alergie

  • Koupit 5-foruracil
  • Norepinefrin koupit v Moskvě
  • Norepinefrin koupit v Moskvě s dodávkou
  • koupit 5-fluorouracil v Moskvě s dodávkou
  • koupit 5-fluorouracil-ebeve
  • koupit binocrit
  • koupit norepinefrin
  • norepinefrin koupit
  • paclitaxel teva koupit
  • paclitaxel teva koupit v moskvě

Dnes každý pátý člověk žijící na planetě trpí projevy alergických reakcí. Podíváte-li se na tento problém z lékařského hlediska, pak alergií je ochrana imunitního systému před vnějšími „nepřáteli“: pyl, vlna, jídlo, domácí chemikálie atd. Přecitlivělost na jakýkoli alergen způsobuje nepříjemné příznaky, jako je rýma, slzící oči, ucpaný nos, svědění, bolest v krku, kožní projevy - kopřivka a puchýře. U některých lidí navíc dokonce i sluneční paprsky způsobují alergickou reakci zvanou fotodermatitida. Čím dříve tedy začnete s léčbou nemoci, tím větší je šance na úspěšné uzdravení..

Antihistaminika se používají k odstranění alergií. Moderní medicína rozlišuje tři generace antihistaminik. Nejčastěji používanými metabolity jsou antihistaminika 3. generace. Jejich výhodou oproti předchůdcům je, že nezpůsobují ospalost, nemají kardiotoxické a sedativní účinky, nepůsobí negativně na centrální nervový systém, takže je mohou užívat i malé děti.

Lékařský výzkum ukazuje, že antihistaminika jsou schopna blokovat receptory H1 a H2-histaminu a tím předcházet a eliminovat mnoho příznaků alergických projevů. Současně jsou některá antihistaminika součástí kombinovaných léků, které se používají při nachlazení, migréně, kinetóze a lze je použít jako sedativum nebo dokonce prášky na spaní..

V lékárně PLANET OF HEALTH LLC si můžete koupit vysoce kvalitní léky na léčbu alergií za dostupnou cenu. V našem internetovém obchodě najdete širokou škálu léků k odstranění nepříjemných příznaků a snížení alergických reakcí těla..

Spolupracujeme s předními ruskými a zahraničními výrobci mnoha léků. Současně jsou léčivé přípravky a další zdravotnické výrobky, které jsou na naší webové stránce prezentovány v širokém sortimentu, registrovány v Rusku a mají celoruské certifikáty shody.

Chcete-li koupit léky na léčbu alergií v Moskvě, musíte zavolat na čísla uvedená na webových stránkách nebo přidat požadovaný lék do internetového koše. V blízké budoucnosti vás náš kvalifikovaný manažer bude kontaktovat a dohodne se na záležitostech týkajících se platby a doručení.

Antialergické léky

Pipolfenový roztok pro intravenózní a intravenózní injekci 50mg / 2ml 2ml č. 10

Lordestin tablety ppo 5mg č. 30

Erius sirup 0,5 mg / ml 60 ml

Erius 5mg tablety č. 10

Glenzet tablety pp 5mg č. 14

Ksizal kapky 5mg / ml fl 10ml

Antialergické léky: odrůdy, jak objednat

Podle statistik počet alergiků roste. Mezi důvody patří nepříznivé podmínky prostředí, velké množství nepřirozených produktů v obchodě. Alergie se nejčastěji projevuje v dětství, někdy u dospělých. Proto jsou antialergické léky stále populárnější..

Stručné informace

Alergie je reakce těla na konkrétní dráždivou látku. Jakmile se dostane do krevního oběhu, vyvolává zvýšení hladiny histaminu. U lidí se to projevuje ve formě kýchání, slzení očí, kašlání, svědění a zarudnutí kůže. Stupeň těchto příznaků závisí na průběhu alergické reakce.

Reakce obvykle probíhá, když je vyloučen kontakt s dráždivým faktorem. Ale v případech, kdy to nelze provést, nebo je alergická reakce příliš silná, jsou osobě předepsány antialergické (antihistaminika) léky. Jejich popularita je způsobena jejich nízkými náklady, nedostatkem vedlejších účinků a vysokým výkonem..

Mechanismus účinku

Hlavním úkolem, když dojde k alergické reakci, je její rychlá eliminace. Abyste toho dosáhli, musíte zvládnout vysokou hladinu histaminu. Po výrobě se nachází v buňkách blízko kůže, sliznic a cév. Ale při příliš vysoké koncentraci vstupuje histamin do krevního řečiště. A to vede k poruše důležitých systémů: kardiovaskulárních, nervových a dýchacích.

Antialergické léky „inhibují“ produkci histaminu a zabraňují jeho vstupu do nervových receptorů. Léky z této skupiny účinně eliminují příznaky alergické reakce. Produkce histaminu se zastaví až po blokování jeho receptorů. Bez ohledu na zdroj alergie proto léky pomáhají zvládnout tento úkol..

Odrůdy

Všechny antialergické léky se dělí podle generace. Liší se nejen časem uvolnění, ale také vlastnostmi, účinky a vedlejšími účinky. U každé formy alergie jsou fondy vybírány individuálně s přihlédnutím k charakteristikám jejího průběhu..

První generace

První antialergický lék se objevil až v roce 1937. Léky z této skupiny jsou stále předepisovány. Jsou levné a jejich cílem je poskytnout rychlou úlevu při výskytu alergické reakce. Vyznačují se rychlým účinkem - do 15 minut po užití.

Nejoblíbenější léky v této skupině:

"Difenhydramin" pomáhá vyrovnat se s bolestivým syndromem a kašlem;

"Suprastin" řeší problém svědění a kožních vyrážek. Nepodávejte dětem do 6 let;

"Tavegil" se vyrovná s výskytem otoků a svědění. Užívá se na alergie způsobené kousnutím potravy nebo hmyzem. Je zakázáno brát lidi s hypertenzí, problémy s kardiovaskulárním systémem a gastrointestinálním traktem.

Účinek těchto tablet je krátkodobý, doporučené dávkování je 2-3 tablety denně. Léky této skupiny mají nevýhodu - nepříznivý účinek na tělo. Existuje mnoho z nich a nejnebezpečnější je narušení srdce a centrálního nervového systému, zhoršení stavu krevních cév. Po jejich přijetí se tedy člověk cítí ospalý. Kromě toho mají toxický účinek, takže jejich dlouhodobé užívání je vysoce nežádoucí..

Druhá generace

Mají slabě výrazný negativní účinek na kardiovaskulární a nervový systém. To je hlavní rozdíl od léků první skupiny. Stačí užit 1 tabletu denně. Některé z těchto léků předepisují lékaři k léčbě dětí. Pokud má alergie akutní formu, jsou jako součást komplexní léčby předepisovány léky druhé generace.

Nejznámější léky v této skupině:

Claritin je předepsán pro sezónní alergie. Schváleno pro léčbu dětí od 2 let ve formě sirupu;

Fenistil pomáhá vyrovnat se s různými typy alergií;

"Loratadin" eliminuje všechny příznaky, nemá negativní vliv na centrální nervový systém. Povoleno pro děti od 2 let.

Hlavní nevýhodou je nepříznivý vliv na práci srdce. Předepisují se s opatrností lidem s onemocněním jater. Rovněž se nedoporučuje užívat je v kombinaci s grapefruitovým džusem. Nejbezpečnějšími v této skupině jsou Fenistil a Loratadin. Často jsou předepsány k léčbě alergií u dětí..

Třetí generace

Jedná se o nejnovější léky považované za nejúčinnější. Jejich hlavní výhodou je, že neexistují prakticky žádné vedlejší účinky a mají dlouhodobý účinek. Antialergické léky třetí generace fungují rychle a efektivně. Ale jejich mínus jsou vysoké náklady.

Nejběžnější v této kategorii jsou:

Cetrin je známý pro své rychlé a efektivní působení. Lze předepsat dětem od 2 let ve formě sirupu;

"Zyrtek" rychle eliminuje kožní problémy;

Telfast je předepsán pro akutní a chronické formy;

Aleron je předepsán pro závažné alergie. Často součástí léčby bronchiálního astmatu.

Některé léky třetí generace jsou kontraindikovány u těhotných žen a kojenců. Nejpozitivnější recenze obdrželi „Zirtek“ a „Telfast“.

Antihistaminika

V samostatné kategorii jsou finanční prostředky přidělovány na zmírnění příznaků. Nevylučují příčinu nemoci. Jsou předepsány pro mírné alergie. Oblíbené jsou masti, krémy, gely a oční kapky.

Antihistaminika mohou být předepsána pro akutní alergie, ale v kombinaci se silnějšími léky.

U sezónních a potravinových alergií jsou předepisováni látky 2. a 3. generace. Děti mají předepsané kapky, sirup a pilulky.

Na kožní vyrážky, zarudnutí, dermatitidu a po bodnutí hmyzem - antihistaminika a antialergické tablety.

U alergické konjunktivitidy - "Opatol" - to jsou jediné oční kapky, obsah antihistaminové složky.

Komplexní terapie předepisuje lékař s přihlédnutím k typu alergie a jejím příznakům. Tento přístup pomáhá současně zvládnout příčinu a její projevy..

Hormonální antialergické léky

Lékař obvykle předepisuje léky, které neobsahují hormonální složky. Pokud však příznaky přetrvávají po dlouhou dobu, odborník předepisuje účinnější hormonální léky. Jsou rychle působící a vysoce účinné při odstraňování alergií, ale jejich příjem může být doprovázen vedlejšími účinky:

bolest hlavy a závratě;

vzhled akné.

Snaží se je nepřidělovat dětem, aby nedošlo k narušení jejich vývoje. Obvykle předepisuji hormonální antialergické léky, pokud potřebujete nouzovou pomoc s těžkými projevy. Aby příjem proběhl bez vedlejších účinků, je povolená dávka 1 tableta denně.

Takové léky však nelze užívat bez lékařského dohledu. Při častém používání budou nežádoucí účinky u člověka výraznější. A standardní antialergické léky již nebudou tak účinné..

Homeopatické léky

Ačkoli je mnoho lékařů skeptických ohledně homeopatie, mezi pacienty jsou oblíbené léky na alergie, které obsahují rostlinné a živočišné složky. Nejsou návykové, mohou je užívat těhotné a kojící ženy, děti. Ale výsledku lze dosáhnout až po dlouhém kurzu..

Ne všichni lékaři je považují za účinné. A některé složky mohou vyvolat alergickou reakci. Nejoblíbenější v této řadě jsou „Luffel“ a „Rinital“.

Antialergické léky pro děti

Může se dokonce projevit u kojenců. Pokud léčba není zahájena včas, mohou se objevit závažné komplikace. V případě dětí si rodiče nemohou zvolit vlastní léčbu. Nejčastěji jsou děti předepsány:

„Difenhydramin“ lze podávat dětem od 3 let. Je předepsán pro kožní vyrážky, zarudnutí, alergické reakce na nízké teploty.

Pipolfen lze podávat dvouměsíčním dětem. Předepsáno pro alergickou rýmu a kožní vyrážku.

Přípravek "Peritol" je předepsán dětem od 2 let. Pomáhá vyrovnat se s negativní reakcí těla na nachlazení, otoky a svědění.

Lékaři předepisují Diazolin dětem od roku v boji proti konjunktivitidě způsobené alergiemi, sezónními alergiemi a kožními vyrážkami.

Negativní reakce těla se může projevit jakýmkoli podnětem. Pouze lékař může určit přesnou příčinu jeho vzhledu. Samoléčba může vést ke komplikacím zdraví dítěte.

Alergická léčba u těhotných žen

Ani léky třetí generace nejsou pro těhotné ženy zcela bezpečné. Lékaři doporučují vyloučit interakci s dráždivým faktorem. Ale to není vždy možné. Těhotné ženy mohou užívat následující léky:

"Kromoglin" - jeho vstup je povolen od 2. trimestru;

"Claritin" - také od 2. trimestru;

"Cetirizin" - předepsáno podle potřeby;

Přípravek „Suprastin“ lze absolvovat v krátkých kurzech počínaje 2. trimestrem.

Všechny antialergické léky by měly užívat budoucí matky pod dohledem lékaře, který předepíše dávku. Během tohoto období by ženy neměly užívat:

„Difenhydramin“, protože může vyvolat potrat.

"Pilpofen" - má negativní vliv na centrální nervový systém.

"Tavegil" může vyvolat neurologické patologie.

Těhotné ženy by se proto měly snažit vyhnout všem možným alergenům, protože její stav ovlivňuje vývoj plodu..

Antialergické léky pomáhají vyrovnat se s různými formami alergií. Ale s jeho akutním a chronickým průběhem by měl lékař zvolit léky. Protože některé z nich mají řadu kontraindikací a jejich účinnost závisí na stanovení etiologie výskytu alergické reakce.

Jak si objednat antialergické léky v Moskvě s dodávkou

Online obchody šetří nejen čas zákazníků, ale také peníze, protože jejich ceny jsou nižší než v běžných obchodech. Kromě výše uvedených výhod vám „Vaše lékárna č. 1“ umožní získat odborné rady v otázkách, které vás zajímají. Stačí zavolat na zadané telefonní číslo.

Všechny objednávky se zadávají online a klient obdrží oznámení o jejich přijetí. Dodávka probíhá v jedné z poboček nejblíže spotřebiteli „Vaše lékárna č. 1“. V Moskvě je 34 poboček, což nám umožňuje pokrýt všechny oblasti města a zajistit doručení co nejrychleji a nejpohodlněji. Pokud je k zakoupení drogy nutný lékařský předpis, musí jej klient ukázat zaměstnanci.

Jak objednat objednávku na antialergické výrobky v Moskvě s dodáním

Nákup ve své lékárně č. 1 je velmi snadný. Stačí projít jednoduchou registrací a budete mít osobní účet. V něm bude klient schopen zobrazit všechny informace o provedených objednávkách a dostávat oznámení o výhodných nabídkách..

Nebo zavolejte na telefonní číslo a prodiskutujte všechny nuance objednávky se zástupcem lékárny. Požadovaný antialergický prostředek najdete v elektronickém katalogu nebo pomocí vyhledávání. Ve své lékárně č. 1 najdete širokou škálu léků v různých cenových segmentech. Všechny léky byly certifikovány, jsou povoleny na území Ruské federace a splňují všechny požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Pokud požadovaný antialergický přípravek není k dispozici, můžete si ho předobjednat. Dodací lhůta se ale zvýší, protože musíte počkat, až zboží dorazí do skladu. Je však možné koupit lék za výhodnou cenu. Obdržíte oznámení o příchodu zboží.

Nakupování v „vaší lékárně č. 1“ je ziskové

Výhodou této lékárny jsou nízké ceny a vysoká kvalita zboží. Dodávka všech léků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků se provádí přímo ze skladu. Proto pro sortiment neexistují žádné další značky.

„Vaše lékárna č. 1“ nekončí a svým klientům nabízí mnoho výhodných nabídek. Zákazníci proto mohou nakupovat kvalitní výrobky za atraktivní ceny. Ti, kteří již služby „Vaše lékárna č. 1“ využili, dostávají oznámení o slevách, akcích a příchodu nového zboží.

47 lékáren v Moskvě, kde si můžete koupit antialergické léky

DŮLEŽITÉ! Na webu neprodáváme produkty a nedoručujeme objednávky až k vám domů. „Objednávkou“ na webu se rozumí rezervace v řetězci lékáren „Your No. 1“. Zboží prodává lékárenská organizace. Vzdálený prodej léčivých přípravků (včetně doručování domů) je podle platných právních předpisů Ruské federace zakázán.

Licence k výkonu farmaceutické činnosti č. LO-77-02-010710 ze dne 12.24.19